Tekirdağ Radyatör Petek Temizleme

Tekirdağ radyatör petek temizleme petek temizliği fiyatları her firmanın uygulamış olduğu işlem şekline göre değişken bir yapı göstermektedir. Kimisin de 50 liraya bulabileceğiniz onarım fiyatı kimi tesisatçı da 100 lira olarak karşınıza çıkar. Bazı firmaların fiyatlarınun bundan biraz daha yüksek olması nedeniyle maddi açıdan tercih yapmak zorunda kalanların daha ucuz fiyatları olanları arayarak yardım almaktadır. Fakat uygulanan bu yöntemler gerçekten sağlıklı mı? Bu kadar düşük fiyatlara kapaklı petek temizliği yaptırmak imkansızdır. Bir söz vardır bilmem bilirmisiniz ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti. Bu söz bence burada söylenmesi gereken önemli birşeyi anlatmaktadır. Son derece iyi hizmetler sunan bir firmadan alacağınız yardım ile belki çok küçük bir fark ödeyerek daha doğru şekilde yaptıracağınız işlemler de bu derece ucuz olanları tercih ederek hiçbir sorunu olmayan kombinizin de zarar görmesine neden olabilirsiniz. Üstelik böyle bir durum da binlerce lirayı gözden çıkarmanız gerekir. Petek temizliği fiyatları arasında bu derece oynamanın yaşanmasını nedeni eski yöntemleri kullananlar arasında olan rekabetten kaynaklanır.

çorlu radyatör petek temizliği

Eski yöntemler de yapılan petek temizliği neredeyse bir gününüzü alarak tamamen ilkel şartlarda yapılır. Peteğin içerisinde pis su kovalar ile içerden alınır petekler yerinden tek tek sökülür ve uygun bir yere taşınarak hortumlar yıkanırdı. Bunun ücreti içinde en başta söylediğim gibi istenen rakamlar çok komiktir. Oysa yapılan bu işlemin sadece peteğin içerisinde ki kirin akmasını sağlar. Suyun sertliğinden ve yüksek sıcaklık ayarında üreyen bakterilerin aynı şekilde kalması devam eder. Eğer çorlu radyatör petek temizliği yaptırmanın amacı içerisinde üreyerek kirece dönüşerek ısınmanın engellenmesini sağlayan maddeleri temizlemek ise o zaman bu işlemlerin bize boşa zahmet vermekten başka hiçbir yararı yok demektir. Bu işe bir çözüm getiren firmamız da bu yöntemlerin tam tersine çok daha kaliteli ve modern teknikler olabildiğince makul fiyatlar ile artık seçimlerinizi profesyonellikten yana kullanmanızı sağlayacaktır. Petek temizliği fiyatları ile herkezin seçebileceği bu işlemlerin basınçlı su ile petek yıkama yöntemi kullanılır. Fakat ben çok daha etkili bir yöntem istiyorum diyenler için özel olarak getirttiğimiz petek temizleme ilaçlarını kullanarak içer de hiçbir bakteri ve kirecin kalmamasını sağlıyoruz.

Çerkezköy ilaçlı petek temizliği nasıl yapılır?

Çerkezköy ilaçlı petek temizliği nasıl yapılır? Aslında uygulanması son derece basit bir işlemdir. Burada ayarlanması gereken kullanılan peteğin büyüklüğüne göre ayarlanan ilaçların peteğe bağlanan cihazlar ile verilmesi ile petek temizliği başlar. İlacın içeriye girmesi ile başlayan su akışı ile 1 saatte peteklerin içerisinde bulunan bütün pisliklerin sökülmesi sağlanır. Uygulanan bu işlem sonrasın da yapılması gereken önemli bir işlem de pis suyun dışarı alınmasıdır. Bunu yapmak için peteklere bağladığımız cihazlar devreye girer ve kapatılan kombiniz de suyun dışarı alınması başlanır. Suyun içeriden tamamen çıkartılması ve ilacın hiçbir etkisinin kalmadığından emin olunduktan sonra temiz suyu içeri verilmesi başlanır ve bu işlem sırasın da çalışır durum da olan kombinizin olması gereken su ayarına gelinceye kadar su verilir. Sağlıklı çalışması gereken bütün noktaların ve ayarların kontrol edilmesi ile bitirilen petek temizliğinin ardından eskisinden daha sağlıklı olacağından emin olabilirsiniz. Ee petek temizliği fiyatları konusunda da artık bir sıkıntı yoksa o zaman size de bu fırsatı kaçırmamak düşüyor.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir