Silivri Pimaş Yıkama

Silivri Pimaş yıkama hakkında bilgi vermeden önce pimaş nedir sorusuna cevap vermek gerekir ise pimaş evlerimizde kullandığımız atık suların kanalizasyona dökülmesini sağlayan gider borularıdır. Pimaş ismi ise bu boruların üretici ilk firması olan Pimaştan gelmektedir. Teknolojinin geliştiği daha kaliteli yaşanır hale gelen evler konaklama tesisleri ve aklınıza gelecek her yer atık su gideri sistemi kullanır. Ancak bu gider boruları çeşitli sebeplerden dolayı zamanla tıkanmaktadır. Zamanla tıkanan boruları açmak için ise değişik sistemler geliştirilmiştir. Öyle ki bu sistemlerden önce açılamayan borular yüzünden uzun ve rahatsızlık verici kırma işlemleri yapılmaktaydı.  Bu kırma işlemleri yüzünden hasar gören duvarlar bile sağlamlığını yitirmeye başladı. Tesisat kurmak bilindiği üzere oldukça zor bir iştir ve bu sistemi kırıp yeniden yapma hayli maliyetli ve zaman alıcı olabilmektedir.

Silivri pimaş yıkama yapan tesisatçı

Pimaş yıkama yapan tesisatçı işlemi tıkanmış boruları açmanın en etkili yöntemidir. Kireçli şebeke suları, yağ, saç gibi borularda biriken ve tıkanıklığı gidermenin en kolay yöntemi pimaş yıkama yöntemidir. Bu yöntem kullanılan diğer yöntemlerden çok daha iyi ve sağlıklıdır. Gelişmiş teknoloji ürünü cihazlar yardımıyla profesyonel ekipler tarafından yapılabilen bu işlem sayesinde kötü kokulara maruz kalmadan ve kırma işlemlerine ihtiyaç duymadan yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Silivri pimaş nasıl yıkanır

Borulara yüksek basınçlı su verilerek yapılan pimaş yıkama işlemi yukarıda da belirttiğimiz gibi ileri teknoloji ürünü olan geliştirilmiş cihazlar ile yapılmaktadır. Ancak burada önemli olan kireçlenme, tıkanıklık gibi sorunların nerede olduğunu bulmasıdır. Pimaş nasıl yıkanır sisteminin açma işlemiyle karıştırılmaması gerekmektedir. Sistem birbirine çok benzer gibi görünse de açma tekniğinde tıkanıklığın olduğu yere müdahale edilmesine karşın yakama sisteminde borulardaki kireçlenme tıkanma gibi sorunlar tamamen çözülmektedir.  Yağlı suların lavabolara dökülmesi de borularda yağlanmaya neden olmaktadır. Tıkanıklık açma işleminde boruların yağlanıp yağlanmadığını mutlaka öğrenmek gerekir. Gelişmiş kamera sistemi ile boruların içine bırakılan kameralar yardımıyla boruların içerisindeki tıkanıklık, yağlanma, kireçlenme gibi durumlar tespit edilebilmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz yağlanma, tıkanma gibi sorunlarla uzun uzun uğraşmak burulara hasar verici işlemler uygulamak yerine kısa süre içerisinde kötü kokuları hissetmeden uzman ekiplerin sunduğu yüksek basınçlı su ile pimaş borularınızı yıkatabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir