Kanal Açma

Kanal açma makinası yurt dışından son teknolojiyle üretilerek son yıllar da ithal edilen firmalar sayesinde artık İstanbulda da ulaşabileceğiniz bir işlem haline gelmiştir. Son derece özel bir teknolojinin yüklü olduğu bu robotlar sayesinde artık el gücüyle yapmış olduğunuz bütün onarımlara bir son verip tamamen cihazların yönlendirmesi ile hatasız işlemler uygulanır. Tıkanıklığa neden olan birden fazla unsur olmaktadır. Genellikle gün içerisinde çok sık bir şekilde kullanmış olduğumuz gider borularının hem ev ortamın da hem iş yerlerimiz de sık sık tıkandığına şahit olmaktayız.

Buna neden olan çoğu zaman atmış olduğumuz maddeler olmaktadır. Özellikle sürekli kullanmış olduğumuz giderlerin belli noktaları zamanla hasar görür. Biz de bu noktalar da birikerecek maddelerin atarak bir nevi tıkanmaya zemin hazırlamaktayız. Bu maddeler ne diye soracak olursanız saç, kıl, tüy gibi boruya yapışma özelliğine sahip maddeler zamanla üst üste gelmesi ile bir top gibi birikip diğer atılan maddelerin daha yavaş bir şekilde tahliye olmasını sağlar.

Tahliye olmayan bu maddeler sadece gider de meydana gelen sorunlardan değil aynı zaman da kanalda oluşan boru tıkanması gibi bir problemden de meydana gelebilir. Çok sağlıklı bir gider hattına sahip olabilirsiniz fakat kanalınız da meydana gelen kırılma yada hattın kayması gibi nedenler yaşanan gider tıkanması sorunlarının başlıca nedenleri arasında olmaktadır. İşte bu noktada tercih edilmesi gereken tıkanıklık açma makinası ile sağlamış olduğumuz kaliteli işlemlerdir.

kanalizasyon açma

Çoğu zaman tahminler de bulunarak yapmış olduğumuz işlemler de aslında yanılma payı yada yanlış bölge olma olasılığı yüksek olmaktadır. Bu nedenle de tıkanıklık açma işlemleri hep uzun süren yada baya bir hasarlı sonuçlanır. Fakat tercih edilen yeni cihazlar sayesinde artık bu tarz bir sorun yaşanılmasına izin verilmeden çok daha kısa süreler de etkili bir şekilde bütün olumsuzlukların önüne geçilir. Hem tıkanmanın tespit edilmesi hem de giderlerinizin başka noktasın da meydana gelen bir sorun olup olmadığının tespitinden önce cihazlar ile tıkanıklık açma işlemi yapılır.

Bu noktada kullanmış olduğumuz tıkanıklık açıcı robot sayesinde boruların içerisinde birikmiş olan bütün maddelerin kanala tahliyesi sağlıklı bir şekilde yapılır. Bu şekilde içerisinde ki pisliklerin temizlenmesi ile daha rahat bir görüntü alınan borular da daha doğru tespitler yapılır. Cihazların uygun bir noktadan içeri sokulması ve her noktaya ulaşılabilecek bir bölgenin ustalarımız tarafından tespiti yapılarak belirlenen bölgeden içeri gönderilen tıkanıklık açma makinası ile hasar tespiti yapılmaya başlanır.

Bu sayede ulaşılması en zor gibi görünen noktalardan bile alınması mümkün olan görüntü ile tıkanmaya neden olan faktörlerin doğru bir şekilde tespiti yapılır. Uygulanan bu işlem sayesinde sadece basit bir tıkanma problemi olmayan hatlar da gerekli tespitlerin yapılması uygulanan işlemlerin kalıcılığının %100 artmasına neden oluyor.

Hem hiçbir noktanın kırılmasına yada saatler ce tek bir boruya ulaşmak için yapılan parçalama işlemlerine gerek duyulmadan uygulanan her müdahalenin basit bir yöntem ile borunun içerisinde uygulanması gelişmiş cihazlar ile mümkünken eski yöntemleri de bence artık tercih etmemek çözüm için atacağınız daha doğru bir adım olacaktır.

Üstelik düşündüğünüzden çok daha makul ve sadece birkaç saat içerisinde uygulanması mümkün olan bu işlemlere ulaşmak için hemen telefonlarınızı elinize alıp numaramızı çevirmeniz yeterli olmaktadır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir