Pimaş Açma

Pimaş açma tüm tesisat sistemlerinde her gün başka alanlardaki bir çok sektör gibi kendini yenilemekte ve hayatı hepimiz için bir parça daha kolaylaştırmaktadır. Örneğin sen sörlü musluklar, ısıyı ortam sıcaklığının sabitliğine göre ayarlayan ısınma sistemleri ve daha bir çok yenilik. Tabi bunların birde tesisat çözümlerine yansıması var.

Önceleri çok büyük bir problem gibi görünen ve gerçekten bir çok insanın hem canını sıkan hemde cebini yıkan bir çok uygulama yapılır tesisat çözümleri adına. Belki netice itibari ile arıza yada sorun çözülürdü ama sonunda olan ev sahibine olurdu. Pahalı tadilatlar ve uzun süren uğraşlar sonunda ev ancak eski haline dönerdi.Örneğin pimaş aç işlemi yada bir su kaçağının tespiti öyle sıradan bir işlem değildi.

Bazen bu sorunun çözümü günlerce sürer, bazende tüm bu uğraşlara rağmen bir sonuç elde edilemezdi.Fakat günümüz teknolojisi ile tecrübeyi birleştirerek tıkalı bir gideri açmak yada su kaçağının tespiti yapmak artık kolay ve düşük maliyetli.Özellikle tıkanmış giderlerde pimaş aç adı verilen cihazı kullanarak problemin çözülmesi mümkün. Bu teknoloji ile pimaş kırmadan tıkanıklık açmak mümkün.

Çünkü kullanılan cihazlar ve makinalar yardımı ile tıkanıklığa ulaşılıp buradan görüntü alınabiliyor. Bu sayede de gideri kırmadan boru içi görüntü alınabilmesi mümkündür. Tıkanıklığın belirlenmesinden sonra ise hemen tıkanıklık açma işlemine geçilir. Pimaş açma ile de gider içinde işlem yapılır ve tesisat içi yıkama yapılarak tesisat temizlenir. Tüm işlemler tamamlandığında tıkanıklık oluşan gider açılmış ve kırılmadan işlem tamamlanmış olur.

Pimaş Yıkama, Pimaş Temizleme, Pimaş Görüntüleme, Pimaş Yer Tespiti

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir